Atlétika

Árvai Róbert hétvégéje!

Fedettpályás OB:

Fedettpályás serdülő országos bajnokságot rendeztek Budapesten a BOK csarnokban az atlétáknak. A TSC Geotech fiatal versenyzői Árvai Róbert (Reichnach Ferenc tanítványa) révén ismét remekeltek. Árvai óriási hajrát produkálva lett bajnok 1500 méteren, és másnap 3000 méteren is dobogóra állhatott, ezüstérmet szerezve. 4 negyedik helyezést társult még a két éremhez a tatabányai csapat neve mellé, ugyanis bár Nagy Zétény egyéni csúcsot teljesített a 60 méter döntőjében, a célfotó alapján a 4. helyezést tudta megszerezni. Pallos Csaba is 4. lett, 4 centiméterrel maradt el a bronzéremtől ötösugrásban. Magasugrásban Luterán Fanni szintén 4. lett, és ugyanúgy lecsúszott a dobogóról a 4×200-as fiú váltó is, 18 századdal lemaradva.

MASZ nyílt verseny:

A MASZ nyílt versenyén a távol-és hármasugró Gerics Roland egyéni csúcsot produkált 60 méteren, Lesti Dia győzedelmeskedett távolugrásban, ugyanitt a hármasugró Áts Viktória 3. lett. Galántai Bence 400 méteren versenyzett.