Atlétika

Az Észak-Dunántúli régió Sport XXI. pályaversenyén remekül teljesítettek a jövő atlétái!

Szombaton rendezték meg az Észak-Dunántúli régió Sport XXI. pályaversenyét atlétikában több mint 200 indulóval.

Az U13-as korosztály 60 m gátfutásban, 2000 méteren, kislabdahajításban, magasugrásban, hármasugrásban, kalapácsvetésben és 8×50 méteres váltófutásban versenyezhettek 8 fős csapatokban és gyűjthette csapatának a pontokat.

Ebben a korosztályban 1. helyen végzett a Győri AC csapata összesítésben 414 ponttal, 2. lett a TSC-Dózsa 395 ponttal, illetve 3. helyen zárt a Mosonmagyaróvári AC 367 ponttal. Egyesületünk másik két alakulata egy 7. és egy 12. helyet is elhozott.

A sikeres csapat!

A kisebbeknél U11 korosztályban 7 versenyszám volt : sprint váltó, sprint-szlalom váltó, kislabdahajítás, kalapácsvetés, távolugrás, hármasugrás, 800 m akadály.

Ebben a korcsoportban is az ezüstérmet hódította el a TSC-Dózsa 26 pontos összesítéssel. Mindezek mellett sportolóinknak sikerült még begyűjteni egy 6. és egy 9. helyezést.

Minden versenyző az eredményhirdetésnél müzli szeletet és matricát kapott, a dobogósok emellett a Sport XXI. program által biztosított érmeket is átvették.

A jövő.

Gratulálunk versenyzőinknek és felkészítő edzőiknek Salamonné Visy Gabriellának, Salamon Zoltánnak, Hoffer Józsefnek, Jávorfi Ágnesnek, Gál Zoltánnak, Reichnach Ferencnek és Módi-Salamon Sárának!