Atlétika

Északnyugati Területi Bajnokság U16-U14 – Atlétika!

Az Északnyugati Területi Bajnokság első fordulójában kiválóan szerepeltek a TSC Geotech atlétái. Kifejezetten nehéz időjárási körülmények között versenyeztek a fiatalok. Társi Zétény két dobogós helyezéssel tudott kiemelkedni, míg a Pintér Lóránt gerelyhajításban szerzett aranyérmet.

Boczonádi Bora ismét megmutatta miért az egyik legjobb, ugyanis 100 méteres síkfutásban és távolugrásban is bajnok tudott lenni, sőt ötösugrásban egyéni csúccsal lett második.

Mayer Zsombor két ezüstérmet szerzett 1500-on és 3000-en, míg Szabó Benjámin utóbbit megnyerte, előbbin Mayer Zsombor mögött lett harmadik. 300 méteren Beke Dávid második lett, míg Kész Máté egyéni csúccsal nyert gerelyhajításban.