Atlétika

Felkészülés a felnőtt fedett bajnokság előtt – atlétika!

Atlétáink az elmúlt hétvégén is a budapesti BOK csarnokban versenyeztek a MASZ nyílt versenyen. Gerics Roland remek eredménnyel szerzett ezüstérmet távolugrásban, Fedor Benjámin pedig bronzot.

Lesti Diának most is sikerült 6,20 fölé kerülnie és könnyedén győzött távolugrásban. Áts Viktória szintén fölényesen győzedelmeskedett hármasugrásban. Salamon András is megmérettette magát 60 méteren.

Szombaton és a vasárnap rendezik a felnőtt korosztály fedettpályás országos bajnokságát a BOK csarnokban, reményeink szerint tatabányai dobogós helyezésekkel zárul majd a hétvége.