2015 május 27. (szerda) 13:42

Ifjúsági és serdülő ügyességi és gátfutó csapatbajnokság
2015. május 16-17.

Május közepén került megrendezésre a serdülő és ifjúsági korosztály legrangosabb csapatbajnoki küzdelme Székesfehérváron az ARAK Arénában.
Csapataink közül a serdülő fiúk tettek ki magukért igazán, mert az ügyességi versenyszámok közül több bajnoki címet és dobogós helyezést szereztek.

Külön öröm az egyesület számára, hogy minden szakágból bajnoki címmel térhettek haza a TSC-Geotech sportolói. Közülük is ki kell emelni a serdülő fiúkat, akik négy magyar bajnoki címet szereztek és ezzel a legeredményesebb serdülő egyesületek között képzeletbeli dobogó tetejére állhattak.A serdülő lányoknak is jutott bajnoki cím gerelyhajításban, míg a junior fiúk magabiztos sikert arattak a 4x1500 m-es váltófutásban.

Bővebben...

Súlyemelés hírek PDF Nyomtat Email
2015 május 19. (kedd) 11:18

A TSC súlyemelői kiváló eredményeket értek el  az iskolás, és a Tini országos bajnokságon

Budapesten rendezték  a 201 5 évi súlyemelő iskolás országos bajnokságot,ahol a tatabányai versenyzők  14 fővel,kiváló eredményeket értek el. 2015.04.25-26.

Kiemelendő Pákozdi Éva, aki több országos csúcsot teljesítet a serdülő +63kg-os súlycsoportban szakításban 76,összetettben pedig 166 kg-l adta át a múltnak a csúcsokat.

Bővebben...

Teke PDF Nyomtat Email
2015 május 08. (péntek) 11:33

A Németországban zajló U14 Teke Világkupán Soltész Zsófia- Gombos Gergely páros ezüst érmet szerzett Tandem Mixben!!!
Zsófi, a Tatabányai Sport Club kiválósága egyéniben az előkelő IV. helyen végzett.
Gratulálunk!!!!

Bővebben...

Egyetemi OB PDF Nyomtat Email
2015 április 24. (péntek) 17:32

Eger - 2015. 04. 19.

Az Egri Eszterházy Károly Főiskola imponzáns tornacsarnokában rendezték a 2015.évi főiskolás és egyetemi bajnokságot.
A TSC utánpótlás-edzője és kiváló birkózója Ungi Lajos képviselte a Tatabányai Sport Club színeit ezen az eseményen sikeresen.

Bővebben...

Diákolimpia III. kcs. PDF Nyomtat Email
2015 április 24. (péntek) 17:31

Dorog - 2015. 04. 17.

A Dorogi Sportcsarnok adott otthont a Diák I. korosztály diákolimpiájának, ahol nagy mezőnyök gyűltek össze: több, mint 220 induló 48 egyesületből jelent meg a mérlegelésen.
A Tatabányai Sport Club versenyzői sikeres diákolimpiát mondhatnak magukénak, hisz a négy induló közül hárman a pontot érő I-VI. helyen végeztek.
Versenyzőink közül kiemelkedett Deák Zoltán, aki meggyőző fölénnyel minden ellenfelét legyőzve megérdemelten végzett a dobogó legmagasabb fokán és immár második diákolimpiai címét szerezte meg.

Bővebben...

Felnőtt kötött- és szabadfogású rv. PDF Nyomtat Email
2015 április 24. (péntek) 17:28

Vasas - 2015. 04. 12.

Budapesten a Vasas SC-ben rendezték az idei felnőtt magyar bajnokság előtti felnőtt versenyt, mind kötött, mind szabadfogásban, ahol a Tatabányai Sport Club birkózói is jól szerepeltek.
Kötöttfogásban a még juniorkorú Árvai Márk a felnőttek között megszerezte első érmét és Ungi Lajos is a dobogó harmadik fokán végzett.

Bővebben...

Érem és csúcseső a Masters súlyemelő bajnokságon PDF Nyomtat Email
2015 április 20. (hétfő) 18:21

A TSC súlyemelő szakosztály Masters versenyzői 2015.04.11.-én sikeresen szerepeltek a Masters Országos Bajnokságon.
Csapatunkat 6 fő versenyző képviselte sikeresen, több országos csúcs megdőlt.
Volt csúcskísérlet, ami most nem sikeredet.

Bővebben...

U21-es ökölvívó magyar bajnokság PDF Nyomtat Email
2015 április 20. (hétfő) 18:19

Új kezdeményezés volt a Magyar Ökölvívó Szakszövetség részéről, hogy külön a fiatal felnőtt ökölvívók számára kiírt magyar bajnokság több fordulós rendszerben, az év során folyamatos verseny lehetőséget biztosítson. A nyitó forduló Budapesten a Madár fészek akadémián került megrendezésre, ahol 38 fő versenyző mérlegelt és kezdte el a küzdelmeket az U21-es magyar bajnoki cím megszerzéséért. Felkészítő edző Kardos József és Rózsa András.

Bővebben...

NŐI-KÉZILABDA - Nemzetközi „BALÁZS KUPA” – 2015., Győr PDF Nyomtat Email
2015 április 09. (csütörtök) 12:21

2015.évben immár 30. alkalommal került megrendezésre Győr Megyei Jogú Város szervezésében, rendezésében a nemzetközi BALÁZS KUPA kézilabda torna, melyre közel 100 csapat nevezését regisztrálták.
A TSC-Dózsa színeit az U-9 korcsoportos csapat képviselte, akik selejtezők során magabiztos versenyzéssel kiharcolták a döntőbe kerülést. Nagy várakozás előzte meg a két legjobb csapat végső küzdelmét, hiszen a Magvassy Sportcsarnokban ünnepélyes keretek között zajlott a döntő. Szépszámú szurkolótábora volt a tatabányai lányoknak. Szülők, barátok, hozzátartozók buzdításától volt hangos a sportaréna, és persze a legvégén néhány öröm-könnycsepp is csillogott a büszke szülők szemében, hiszen az eredményhirdetésnél a dobogó legfelső fokára a tatabányai lányokat szólították.