Vívás

Vívás – Sikerek az év végére is!

A Tatabányai Sport Club vívó szakosztályán még nincs megállás. A hétvégén 2 versenyen is sikerült szép eredményeket hozni sportolóinknak.

Sportegyesületünk részt vett az Olimpici versenysorozat szolnoki állomásán, ahol a Club számára csodálatos érmet szerzett versenyzőnk. Pályafutása során első alkalommal került a 8-as döntőbe Viktóri-Farkas Ádám, így végre 4 év után ismét érmet szerezett városunknak a megmérettetésről. A 120 fős mezőnyben Ádám mindvégig nagyon fegyelmezetten vívott. Az egyeneskieséses táblán ranglistát vezető nehéz ellenfelekkel találkozott, ahol bravúros vívással menetelt a döntőig egészen a döntőig, mindez a második helyet eredményezte. Szép volt Ádám!

A hétvége másik versenyzője Garzó Liliána, kisebb kihagyás után ismét érmet tudott szerezni a TSC színeiben. Lili a tegnapi nap győztesét tudta maga mögé utasítani 1 tussal, ezzel bebiztosítva az érmét! Nagyon ügyes volt, gratulálunk!