Molnár Janka a 6. helyen zárt a palangai World Athletics Tour Bronz verseny 400 méteres síkfutásában.
A héten a litvániai Palanga városában rendezték meg a COSMA Cup elnevezésű nemzetközi atlétikai viadalt, ami a World Athletic Tour Bronz kategóriájába tartozik.
Az eseményen ott volt a Tatabányai Sport Club Geotech két versenyzője, Molnár Janka és Plisz Balázs is. Mindketten a 400 méteres síkfutásban szerepeltek.
Plisz Balázs a férfi mezőnyben 46,7 másodperccel a második helyen végzett, míg Molnár Janka 54,3 másodperccel hatodik lett.
Hajrá, Bányász!

























