tsc@tatabanyaisc.hu +36 70 381 6777

Nyolc érem a hétvégi atlétikai versenyeken!

728196319_1338387555143424_534789587804618544_n.jpg

A TSC Geotech versenyzői Veszprémben és Budapesten is remek eredményeket értek el, összesen nyolc érmet szerezve.

Két helyszínen jártak és nyolc érmet szereztek a Tatabányai Sport Club Geotech atlétái a hétvégén. Szombaton Veszprémben rendezték meg a 67. nemzetközi Balaton bajnokságot, ahol Rózsahegyi Bori győzött a távolugrás versenyszámban, míg Madarász Panka a második helyen végzett 3000 méteren.

Vasárnap a fővárosban zajlott le a 4. Szabó István emlékverseny, Molnár Janka, Plisz Balázs és Rózsahegyi Bori arany-, Nagy Fruzsina ezüst-, Pfiszterer Dorina és Máger Botond bronzérmet szerzett versenyszámában.

Eredmények:

67. Nemzetközi Balaton bajnokság, Veszprém

Női U20 távolugrás

1. Rózsahegyi Bori 627 cm

Leány U16 3000 méter síkfutás

2. Madarász Panka 10:27,91

Női U23 800 méter síkfutás

9. Beleznai Lara 2:23,46

4. Szabó István emlékverseny, Budapest

Női 300 méter síkfutás

1. Molnár Janka 38,14

Férfi U23 300 méter síkfutás

1. Plisz Balázs 33,16

Női U20 távolugrás

1. Rózsahegyi Bori 617 cm

Női U18 hármasugrás

2. Nagy Fruzsina 12,14 m

Női U20 200 méter síkfutás

3. Pfiszterer Dorina 25,05

Férfi U20 súlylökés

3. Máger Botond 13,91 m

Gratulálunk versenyzőinknek és edzőiknek!

Hajrá, Bányász!