Negyvenhat gyermek kezdte meg a nyári tábort, ahol edzések, házi bajnokság és strandprogramok várják a résztvevőket
Hétfő reggel a Grosics Gyula stadionban megkezdődött a Tatabányai Sport Club Labdarúgó Tehetségközpontjának idei első nyári focitábora. A Bányász alsó szekciójának csapataiból csaknem ötven játékos vesz részt a mindennapi programokban. Ma a stadion műfüves pályáján töltötték az időt, míg kedden a Gyémánt furdőt veszik irányba a srácok.
"Az első héten 46 jelentkezővel rajtolt el a tábor! Hétfői napon egyből focin volt a főszerep. Délelőtt a fogó játékoké, a párharcoké, a kapuralövéseké és természetesen egy kis játéké volt a főszerep.
A délutáni edzésen 4 csapatos házi bajnokságot raktunk össze a gyerekeknek! A két edzés között ebéd következett. A gyerekek a nagy meleg ellenére jól bírták a napot és élvezetes edzéseken vannak túl.
A hét további programjában kedden és csütörtökön a gyémánt fürdőbe megyünk a gyerekekkel strandolni! A fürdés mellett természetesen a strandfoci sem marad el!
Szerdán és pénteken pedig ismét napi 2 foglalkozás lesz vezényelve számukra! Szeretnénk továbbá beiktatni számukra egy kvízjátékot, amely a tatabányai labdarúgás múltjáról szól majd, illetve a korosztályos alapelvekről!
A második hét is hasonló program szerint fog végigmenni valamivel kisebb létszámmal! Bízunk benne, hogy minden gyermek élménnyel távozik minden nap a táborból! Célunk, hogy élvezzék a napi programokat és élményekkel gazdagodjanak!" - mondta el Pawelec Krisztofer.
Mindenkinek jó táborozást kívánunk!
Hajrá, Bányász!

























