tsc@tatabanyaisc.hu +36 70 381 6777

Hatalmas rangadót nyert meg a TSC női kézilabdacsapata

Az utolsó másodpercekben Bodányi Renáta lőtt győztes gólt

Eleinte vezetett, de játszott hátrányban is a Tatabányai Sport Club női kézilabdacsapata, amely tizenöt másodperccel a vége előtt tudta megnyerni a TAC elleni helyi rangadót.

Sebestyén Máté együttese negyed óra elteltével 9-5-re.vezetett, de a tatai csapat a szünetre fel tudott zárkózni, sőt két gólos vezetést is szerzett.

10-12 után a második félidőben nyolc percet kellett várni az első Bányász-gólra, de ez meghozta a lendületet. 11-14-ről zsinórban három gólt szereztek a Lányok. Póczos Karina és Bodányi Renáta tartotta meccsben a Csapatot, amely 20-19-nél visszaszerezte a vezetést.

A tataiak rendre egyenlíteni tudták, de 29:45-nél Bodányi Renáta gólja az utolsó találata lett a meccsnek. Ezzel lett 24-23, ami után a vendégeknek már nem maradt ideje az egyenlítésre.